AGADIC

Centro Dramático Galego


#CINEUROPA33


Venres 8 de novembro
16:45 WHAT SHE SAID THE ART OF PAULINE KAEL
Rob Garver
18:45 CASSANDRO, THE EXOTICO!
Marie Losier20:30 ROCKS Sarah Gavron
22:30 PREMATURE
Rashaad Ernesto Green

Sábado 9 de novembro
16:45 IVANA CEA GROAZNICA / IVANA THE TERRIBLE
Ivana Mladenovic
18:30 LAPÜ
Juan Pablo Polanco
20:00 MADRE
Rodrigo Sorogoyen
22:30 NI DE LIAN / YOUR FACE
Tsai Ming-liang

Domingo 10 de novembro
16:45 LOS TIBURONES / THE SHARKS
Lucía Garibaldi
18:45 ROMANTIC COMEDY
Elizabeth Sankey
20:30 FAMILIA SUMERGIDA / A FAMILY SUBMERGED
María Alché
22:30 LE JEUNE AHMED / YOUNG AHMED / O MOZO AHMED
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne

Luns 11 de novembro
16:00 SOPHIA ANTIPOLIS
Virgil Vernier
18:00 EL PRÍNCIPE / THE PRINCE
Sebastián Muñoz
20:00 5 È IL NUMERO PERFETTO / 5 IS THE PERFECT NUMBER
Igor Tuveri (Igort)
22:00 TARDE PARA MORIR JOVEN / TOO LATE TO DIE YOUNG
Dominga Sotomayor

Martes 12 de novembro
16:45 JAWLINE
Liza Mandelup
18:45 CAT IN THE WALL / UN GATO NA PAREDE
Mina Mileva, Vesela Kazakova
20:45 CHRIS THE SWISS
Anja Kofmel
22:30 NINA WU
Midi Z

Mércores 13 de novembro
16:00 PERDRIX / THE BARE NECESSITY
Erwan Le Duc
18:00 MEKTOUB, MY LOVE: CANTO I
Abdellatif Kechiche
21:10 RUN
Scott Graham
22:45 KOKO-DI KOKO DA
Johannes Nyholm

Xoves 14 de novembro
16:45 LIBERTÉ
Albert Serra
19:15 CARMINE STREET GUITARS
Ron Mann
21:00 SOPHIA ANTIPOLIS
Virgil Vernier
22:15 LE DAIM /DEERSKIN / PEL DE CERVO
Quentin Dupieux

Venres 15 de novembro
16:45 RUN
Scott Graham
18:15 KUESSIPAN
Myriam Verreault
20:25 THE WALL OF MEXICO
Zachary Cotler, Magdalena Zyzak
22:25 BINA / THE ANTENNA
Orcun Behram

Sábado 16 de novembro
16:45 VIRUS TROPICAL
Santiago Caicedo
18:45 KOIRAT EIVÄT KÄYTÄ HOUSUJA / DOGS DON’T WEAR PANTS J-P
Valkeapää
20:45 ROMANTIC COMEDY
Elizabeth Sankey
22:30 LA CASA LOBO
Joaquín Cociña, Cristóbal León

Domingo 17 de novembro
16:45 SEARCHING EVA Pia Hellenthal
18:45 NOTRE DAME
Valérie Donzelli
20:45 CARMINE STREET GUITARS
Ron Mann
22:30 BINA / THE ANTENNA
Orcun Behram

Luns 18 de novembro
16:00 LE MILIEU DE L’HORIZON / BEYOND THE HORIZON
Delphine Lehericey
17:45 ASÍ HABLÓ EL CAMBISTA / THE MONEYCHANGER
Federico Veiroj
19:45 ARAÑA / SPIDER
Andrés Wood
22:00 LA GOMERA / THE WHISTLERS
Corneliu Porumboiu

Martes 19 de novembro
16:45 TOP END WEDDING
Wayne Blair
19:00 SELFIE
Agostino Ferrente
20:30 DRONNINGEN / QUEEN OF HEARTS / RAÍÑA DE CORAZÓNS
May el-Toukhy
22:45 DELPHINE ET CAROLE, INSOUMUSES / DELPHINE AND CAROLE
Callisto McNulty

Mércores 20 de novembro
16:45 SCHEME BIRDS / PAXAROS SEN ÁS
Ellen Fiske, Ellinor Hallin
18:30 CANCIÓN SIN NOMBRE / SONG WITHOUT A NAME
Melina León
20:30 DELPHINE ET CAROLE, INSOUMUSES / DELPHINE AND CAROLE
Callisto McNulty
22:00 A VINGANÇA DE UMA MULHER
Rita Azevedo Gomes

Xoves 21 de novembro
16:45 LAS BUENAS INTENCIONES / THE GOOD INTENTIONS
Ana García Blaya
18:30 JEUNE JULIETTE
Anne Émond
20:15 ARIMA
Jaione Camborda
22:15 SIBYL
Justine Triet

Venres 22 de novembro
16:45 SPIEGS KURŠ MANS TĒVS / MY FATHER, THE SPY
Jaak Kimil, Gints Grübe
18:45 FLATLAND
Jenna Cato Bass
21:00 ZOMBI CHILD
Bertrand Bonello
23:00 SOLE
Carlo Sorini

Sábado 23 de novembro
16:00 ALLES ÜBER EVIN / BORN IN EVIN
Maryam Zaree
18:00 MARTIN EDEN
Pietro Marcello
20:30 TLAMESS
Ala Eddine Slim
22:45 VILLE NEUVE
Felix Dufour-Lapierre

Domingo 24 de novembro
16:45 KAIJÛ NO KODOMO / OS NENOS DO MAR
Ayumu Watanabe
19:00 LES HIRONDELLES DE KABUL /THE SWALLOWS OF KABUL / AS ANDURIÑAS DE KABUL
Zabou Breitman, Eléa Gobé Mévellec
20:45 ADAM
Maryam Touzani
22:30 IL CORPO DELLA SPOSA / FLESH OUT
Michela Occhipinti

Luns 25 de novembro
16:45 CENIZA NEGRA / LAND OF ASHES
Sofía Quirós18:30
MR JONES
Agnieszka Holland
20:45 ASÍ HABLÓ EL CAMBISTA / THE MONEYCHANGER
Federico Veiroj
22:35 L’EXTRAORDINAIRE VOYAGE DE MARONA
Anca Damian

Martes 26 de novembro
16:00 LOURDES
Jessica Hausner
18:00 EL PERRO DEL HORTELANO
Pilar Miró
20:15 QUIEN A HIERRO MATA / EYE FOR AN EYE
Paco Plaza
22:15 FILME SORPRESA ANOS 80

Mércores 27 de novembro
16:00 RIDDLES OF THE SPHINX
Laura Mulvey, Peter Wollen
18:00 FILME SORPRESA ANOS 70
20:15 A PORTUGUESA / THE PORTUGUESE WOMAN
Rita Azevedo Gomes
22:30 LA PROPERA PELL / THE NEXT SKIN / A PRÓXIMA PEL
Isaki Lacuesta

Xoves 28 de novembro
18:00 GAÑADORA CINEUROPA.
Película premiada polo público nesta edición.
20:00 GAÑADORA CINEUROPA.
Película premiada polo público nesta edición


CINEUROPA

Documentos relacionados

Próximas representacións

7 de novembro - 28 de novembro

Salón Teatro
Rúa Nova, 34. 15705, Santiago de Compostela
Teléfono: 881 867 229 (oficina) | 881 867 223 (despacho de billetes)




AGADIC Marca gráfica da Xunta de Galicia

Accesibilidade | Aviso legal